Skip to main content

Gezonde school vignet Relatie & Seksualiteit

Gezonde School vignet Relaties & Seksualiteit

Onze school heeft dit vignet behaald omdat we op een open en veilige manier praten met onze leerlingen over relaties en seksualiteit.
Dit doen we tijdens de lessen Seksuele Vorming, Zorg & Welzijn, Burgerschap en mentorgesprekken. In het bijzonder op Paarse vrijdag. Op deze dag is aandacht voor acceptatie van elkaar, dat doen wij door paarse kleding te dragen en de school paars te versieren daarmee laten we zien dat iedereen zichzelf mag zijn.

En tijdens de Kikid voorstellingen. De leerlingen van klas 1 kijken naar de voorstelling Like Meover social media, cyberpesten en groepsdruk. De leerlingen van klas 2 krijgen de voorstelling Benzies & Batchies te zien, over liefde, dating en sexting. Tijdens de voorstelling gaan de leerlingen aan de hand van stellingen in gesprek met elkaar en de jongerencoaches van Kikid.

keurmerk 1

18-03-22